Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mire számíthatok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire számíthatok egy ilyen ember mellett? Ti maradnátok? 3 éve házasodtunk, külsőre szép, egymáshoz illő pár vagyunk. Nem szoktunk sokat veszekedni, viszont van egy hatalmas probléma a férjemmel.

Figyelt kérdés
Egy hónapja arra jöttem haza a munkámból,hogy a férjemet sehol nem találom. Telefonja itthon volt viszont ő sehol. Érdeklődtem a mellettünk lévő boltba, ahol az eladó közölte: elvitték a rendőrök mert tök részegen belekötött a kukázó cigányokba és megverte őket(nőt és egy kislányt). Azonnal elmentem itthonról és az anyósomnál húztam meg magam. Hajnalban kiengedték és elkezdett hívogatni, persze nem vettem fel. Másnap beszéltünk és szemrehányóan közölte, hogy neki senki nem segített amíg bent volt a rendőrségen. Nem józanodott ki sőt még ráivott és aznap hulla részegen manipulált engem meg az anyját, hogy jöjjünk haza, mert ő öngyilkos lesz. Küldözgette az sms-eket hogy kés van nála és megöli az első kukázót és ő is megy vele.Kiült a hévsínekre is,úgy hoztuk vissza onnan. Hazajöttünk de csak balhézott és elzavart minket.(macsétével a kezében akart elindulni, üvöltette a zenét stb.)Másnapra elfajult a helyzet és tényleg begyógyszerezte magát,megitta a parfümömet,kihívtam a mentőket és bevitték a Péterfibe.Pszichiátrián kezelték 2 hetet utána saját kérésére hazaengedték. Borderline személyiségzavart és alkoholizmust diagnosztizáltak nála.Azóta gyógyszereket szed , de nem igazán látok javulást. Befordult és feszült soha nem mosolyog. Hozzáteszem nem először csinált alkohol-maratont ezért már 2 munkahelyéről is kirúgták. Tavaly Hévízen nyaralás alatt is ezt csinálta,ide már az igazgató a rendőröket is kihívta.Részegen agresszív elhord minden büdös k..-nak és zavar itthonról, mindig menekülnöm kell valahova. Valójában fél évente ezt megcsinálta. Eddig a szerelem vagy bármi miatt hittem abban,hogy ez az utolsó eset viszont most nagyon összetört valami és már a hangja is idegesít.Egyszerűen nem bírom elviselni a közelemben, nem kívánom, nem érzem hogy szeretném. A mostani eset is tök váratlanul ért, reggel puszi, semmi veszekedés délutánra meg már az őrsön csücsül. 2 hónapja találtam neki egy jobb állást, ahol 280 ezret nettóba hazahozott sokkal kevesebb munkával (szakács). Innen is kirúgták az eset miatt ,mert nem ment be dolgozni. Azzal indokolta viselkedését, hogy az új munkahelyen kívülállónak érezte magát, nem vették figyelembe a véleményét és ez neki rosszul esett. Valójában mindig más a hibás a piálása miatt.

2013. jún. 9. 10:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Te mit tanácsolnál magadnak kívülállóként?
2013. jún. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
És ezek után még kérdés, hogy maradj-e?
2013. jún. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Azt, hogy menekülj, amíg tudsz.Az a baj,hogy még szinte sokkos vagyok az eset miatt, Fel se tudom fogni.
2013. jún. 9. 10:10
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Tudod szép dolog a jóban rosszban, de ez pont az az eset lenne, amiben én nem szeretnék kitartani mellette. Szerintem tönkretenne téged is. Ha mindig más a hibás, akkor nem fog magába szállni, másban talál majd mindig hibát. Te tudod, hogy rá akarod-e áldozni a fiatalságod, vele akarsz-e családot alapítani. Ahogy a szavaidból kiveszem nem. Szerintem nem tudsz rajta segíteni, és talán önzőnek kellene lenned, és a saját érdekeidet nézve otthagyni.

Volt nekem egy rendőr-pszichológus tanárom a főiskolán, és ő azt mondta, hogy mielőtt megházasodunk itassuk le jól a párunkat, mert az alkohol megmutatja a valódi személyiségét. Az életkor előrehaladtával is azok az önkontrollálló mechanizmusok épülnek le mint az alkohol hatására, ezért változik meg sok idős ember. Pedig nem változnak, csak felszínre kerül a valódi énjük. (nem én mondtam, hanem szakember, de nagyon megjegyeztem)

2013. jún. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Elvalnek
2013. jún. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmi jóra sem számíthatsz. Menekülj. Ne hagyd, hogy a zsarolásával tönkretegyen, hogy megöli magát meg így úgy. Amúgy, ha meg meg is öli magát, ha csak emiatt vele maradsz, akkor szerintem pár éven belül te ölöd meg magad (vagy ő öl meg téged).
2013. jún. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
79%

Miről hívott, ha otthon hagyta a telefonját?


Amúgy meg jobb, ha elválsz tőle, te is tudod, hogy nem fog megváltozni. És ha alkoholizmust diagnosztizáltak nála, akkor tuti, hogy nem fogja letenni a piát, ha csak nem keres fel valami szakorvost. Javítsatok ki, ha tévedek, nem értek én ilyen jól ehhez.

2013. jún. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Pakolj össze és menj el. Nem tudsz rajta segíteni, a saját életedet pedig nem szabad miatta tönkretenned. Ez nem önzőség, hanem józan ész. Ne várd meg, amíg téged ver meg, vagy kettésuhint a macsétával.
2013. jún. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Amikor hazaengedték a zsaruk hajnalban a saját telefonjáról hívott, amit itthon figyelt.
2013. jún. 9. 10:24
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Szedd a sátorfádat, és vissza se nézz, ha jót akarsz magadnak.
2013. jún. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!