Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » S. O. S TAJ kártya nélkül,...

Itepiaka86 kérdése:

S. O. S TAJ kártya nélkül, megkapom a Családit, Gyest és az Egyszeri anyaságit? Vagy le kell hozzá fénymásolnom?

Figyelt kérdés
Elveszett a TAJ kártyám, szülés elött. Nem csináltattam újat szülésig, mert nem volt rá szükségem hiszen benne volt a TAJ számom a kiskönyvben, így pénz kidobásnak tartottam. Most 11napos a kislányom, és szeretném jövőhéten megigényelni az alanyi jogon járó támogatásokat. Viszont ezzel kapcsolatban mindenhol más olvasok
2013. aug. 17. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Kell a taj kartya hozza, de ha tudod a regi szamat, az alapjan be tudnak azonositani. Persze ugyintezo fuggo, ha rendes, elfogadja csak a szamot, ha nem, akkor csak uj kartyaval tudod ihenyleni.
2013. aug. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igényelj új kártyát mert sokáig úgysem húzhatod így.
2013. aug. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mindenképpen szeretnék újat igényelni. De ugy voltam vele, hogy ha ezeket a pénzeket felvettem, akkor igényelem meg, mert elég sokat számít jelenleg az a 4000forint is, amibe az új kártya kerül. Remélem a kiskönyv, vagy a szülési papír alapján is kiadják, mert azokon is rajta a száma. Illetve mennyi idő mire kézhez kapok egy új TAJ kártyát?
2013. aug. 17. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!