Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Meddig jár a gyermekvédelmi...

Szchylla kérdése:

Meddig jár a gyermekvédelmi kedvezmény? Bővebben lenn.

Figyelt kérdés
Itt konkrétan azt szeretném tudni, hogy kb. 1 hónapja megigényeltük, meg is kaptuk. A párom akkor még az önk-nál "dolgozott" közmunkán, így meg is kaptuk 1 évre. De azóta kb. 1 másfél hete elhelyezkedett. Így is érvényes az 1 év, vagy be kell jelentenem, hogy elhelyezkedett? Illetve ma jött a levél, hogy felvehetem a hivatalba az 5800 utalványt jövő héten. Nos ezt felvehetem valóban, úgy hogy nem kell visszaadnom? Csak mert nem szeretném felvenni úgy, hogy utánna meg visszafizettessék. És akkor szeptembertől így még megkaphatja a kislámyom az étkeztetést az oviban, vagy hogy is van ez? Aki jár(t) hasonló cipőben, legyenszives írja meg nekem, hogy ez hogy működik?

2013. aug. 21. 15:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem mielőtt felveszed ott kérdezd meg biztos tudják.
2013. aug. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A határozati ha elolvasod, abba benn van, hogy 1 napon belül jelenteni kell minden autózást, igy az anyagit is. H meghaladja az előírt összeget, akko meg is szüntetik az ellátást.
2013. aug. 22. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!