Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Létezik 8 órás ápolói állás?

Létezik 8 órás ápolói állás?

Figyelt kérdés

-mert jövő juliban lejár a gyedem ,és már most stresszelek hogz hogy fogok 12 órában visszamenni melózni ,pláne hogy nem is akarok mivel nincs segítségem és nem tudom hogy fogom a kisfiamat iskolába és a hugát meg oviba elvinni ,no meg ki megy értük!!

És a munkehelyemnéál már jeleztem és közölték hogy nem megoldható!!

Mit csináljak akkor!!

Csak nővérképzésem van egyszerüen már most szétvet az ideg ,ráadásul ha visszamegyek akkor tiltásom is lesz mivel sok a tartázásom szóval szar a helyzetem!!

Ki mit tanácsol továbbá mit lépjek

köszönöm szépen előre is egy elkeseredett anyuka

Ugy szeretnék mint minden normális ember 8 órába dolgozni!!


2013. szept. 15. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Eredetileg, hogy tervezted? Mit gondoltál, hogy fogod megoldani? Nincs semmi segítséged?
2013. szept. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is ápoló vagyok.

Esetleg nem tudnál szakrendelésen elhelyezkedni,mint asszisztens?Vagy háziorvos mellett?Az 8-16-óráig tart.

2013. szept. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom idősek otthonában lehet napi 8 órát dolgozni.
2013. szept. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, időseg otthonában dolgozik nagynénim is.. 8 órában. Nála is csak ez a megoldás jött szóba a két gyerkőc mellett.
2013. szept. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát ez nagyon érdekes,én is idősekotthonában dolgozom ill dolgoztam magán cég
2013. szept. 16. 13:19
 6/6 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Sogórnőm állami szociális intézetben dolgozott 8 órásként ápolási asszisztensként!
2013. szept. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!