Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Gyed alatt, bejlentett munkavá...

Gyed alatt, bejlentett munkavállalás lehetséges-e?

Figyelt kérdés
3 gyereke van az anyukának az egyik bölcsödés,a másik óvodás,a harmadik iskolás!Így is járnak ezek a "juttatások"?Az anya állítólag munkanélküli.

2013. okt. 9. 12:33
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Süt belőled a gyűlölet, ez szörnyű.

A gyerektartás és a láthatás két különböző dolog. Ha nem fizetted a gyerektartást, vagy nem az emelt összeget fizetted, akkor valamit nem csináltál rendesen. De ez nem tartozik ide.

Gyűlölöd, hogy új családja van, gyűlölöd, hogy vannak gyerekei egy másik férfitól is.

2013. okt. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

19-es

Holnap eldől minden!Az ottani gyámhatóság...áhh hagyjuk!Az itteninél meg feljelentett,mert hozott magával egy betegséget,2 szer voltam vele az ügyeleten de egyre rosszabb állapotba volt csak,így a visszavitelnél elvittem a sürgősségire és ott akarták fogni egy éjszakára,természetesen belementem,hogy ott is maradok vele de felhívtuk az anyját is!A főorvos fejét leordította a telefonba,hogy "lesz@rom a gyereket az időpontot tartsák be"!Hívta a kórház vezetőjét a doki is,hogy most mi legyen,mert nem normális ez a nő.Hát kapott dupla adag gyógyszert,hogy kibírja az utat!Tehát a visszavitelnél 30 percet késtem és megakartam mérgezni és feljelentett a gyámügynél!Ez anya????

2013. okt. 9. 16:45
 23/25 A kérdező kommentje:

21-es

A hazugságot gyűlölöm!Sokan átlátnak rajta,vajon miért költözködik egyfolytában,kiutálják mindenhonnan!El se tudod képzelni,mennyi kompromisszumot felajánlottam neki!De semmi!Eleinte sajnáltam amikor sorban bukta a pereket,legszívesebben segítettem volna neki,hogy bíróságon nincs mutogatás köpködés...És igazad van,mára már kialakult egy gyűlölet iránta,mert csak saját magával foglalkozik!Pedig mindenkiniek jó lett volna az az ítélet nekem,neked az összes embernek,de neki nem!És így már nagyon féltem a gyerekem,mert belebolondult teljesen!Holnap utoljára kap még egy utolsó lehetőséget,ha nem és nem,akkor elveszít mindent.

2013. okt. 9. 17:01
 24/25 anonim ***** válasza:
Lett valami eredmény ma?
2013. okt. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Lett,megnyertem!!!!!!!!!Anyucit kegyetlenül megbírságolták!Így jár aki nagy arccal és magabiztosan vonul fel!Ezt már nem fellebbezheti meg!Igaz a gyerek MÉG nála van!De haladok tovább!Soha nincs megtorpanás!Most az anya egy idegroncs lett (az is volt)!így mehet idegosztályra,ha bent is fogják itt lesz a gyerekem velem!!!Az "anyós" ott gyepálta előttem a lányát,az ügyvéd az ítélet hirdetést se várta meg futva rohant el.Ilyet nem láttam még!Valamit nagyon jól csinálhattam!:)Beszabályoztak mindent!Minden páros év ünnepek első fele az enyém,mindenről tájékoztatni kell nincs dátumok széttördelése,nincs szivatás,lejjebb vették a gyerektartást.115 ezerrel tartozik!Egyszóval győzött az igazság és ez csak 10-ed része.Kapott újra egy lehetőséget,de ahhoz meg kellet nevelnem,ha megint próbálkozik...akkor sajnálom őszintén!Apukák!:Nem mindig az anyáé a gyerek!!!Anyukák!:Jobb lenne ha békén hagynátok az apukákat!
2013. okt. 10. 22:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!