Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » A családi és a gyes jár e...

A családi és a gyes jár e viszamenöleg a lányom szeptember 17. én született és 30. án igényeltem öket az anyaságival együtt szerintetek?

Figyelt kérdés
csütörtökön lesz egy honapos de még pézt nem kaptunk semmit hiány potlás miatt mult hét pénteken kültem visza mikor várhato a pénz ugyan ugy 2 hét?
2013. okt. 15. 08:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én is így vagyok még júli végén beadtam a gyes iránti kérelmet /akkor volt kétéves a fiam/. Szeptember elején küldtek papírt a hiánypótlás miatt. Azonnal visszaküldtem és naivan azt hittem h majd legkésőbb okt. elején megkapom együtt a kettőt... hát nem.

Úgyhogy szerintem leghamarabb november elején fogod megkapni, mert akkor szokott a MÁK utalni.

2013. okt. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Két hónappal visszamenőleg igényelheted. De a leírtakból azt látom, hogy te megtetted már, csak hiánypótlást kellett leadnod. Majd egy összegben megkapod. Hamarosan :)
2013. okt. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi
2014. júl. 25. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!