Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van aki vasárnapra (szeptember...

Babci kérdése:

Van aki vasárnapra (szeptember 9 ) nem várja? Izgulhatnánk együtt, talán jobban megy az idő is

Figyelt kérdés
2012. szept. 3. 23:23
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Szia én nem várom 8-9ke körül.Neked valami tünet? Nekem az ég világon semmi :( 27nő
2012. szept. 4. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Én is vasárnap/hétfőre nem várom.És én sem érzek semmit.Pedig úgy rémlik ilyenkor már görcsölgetni szoktam.
2012. szept. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Én sem várom! :-) Mivel a ciklusaim 27 és 33 nap között "ingadozik", ezért én mától nem várom.
2012. szept. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
hat ha az elozo ciklust nezem, (34 nap) akkor pont vasarnapra (nem varnam), viszont pcos vagyok es ez a masodik honap hogy szedem a gyogyszert, a 34 napos ciklus ennek az eredmenye mar. akkor is ereztem a pét, es arra pont 2 hetre jott meg, most is ereztem, de joval hamarabb, igy elvileg holnap kene (nem) megjonnie. de mivel en mar erzem hogy megjon (nalam ez nem gorcsoles formajaban nyilvanul meg hanem par nappal elotte olyan furcsan "tag" leszek, mintha tocsognek alul, bocs a kifejezesert, aztan jon a vizes folyas majd a ver) ezert nem aggodok. amugy is pont akkor kaptunk mindketten valami napszurast, de az is lehet valami virus volt, amikor peteeresem volt, ugyhogy felvaltva nyomtuk az agyat, es csak egyszer voltunk egyutt ezalalatt. szoval en nem esek ketsegbe ha kopogtat "piroska" :)
2012. szept. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én 7.-e körül nem várom....

Eddig minden tök jól alakult, hőm, 36,9-37 körüli volt (ami eddig szinte egy ciklusban sem volt ilyen magas), mára viszont leesett 36,5-re :(!

Ma vagyok a 10. dpon. 12-14 napra szokott megjönni ovu után, szóval nem értem ezt a nagy hőleesést.

Kicsit el vagyok keseredve, mert volt némi reményem.

Igaz a mellem még mindig nagyon érzékeny, duzzadt és fáj(ez mindig így van ovu óta).

Ami még szintén új ebben a ciklusban a hő magasságán kívül az az, hogy ovu után azért szoktam érezni az alhasamat apró görcsök formájában, azonban most semmi.

Ja és 3 napja krémes folyásom van. (nem sok, de látszik a fehérneműmön)

Szóval nem tudom, azért amíg nem jön meg, reménykedem!!! :)

2012. szept. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Nekem szurkál a hasam ami nem szokott!A mellem nekem is érzékeny viszont nem feszít és fáj annyira ,mint ilyenkor már szokott.Én hőt nem mérek,mert pl a barátnőmnek amikor csináltuk a terhességi tesztet,előtte 3 napig kb 35,6 volt a hője! Most 3 hónapos lassan a kislánya :) Ráadásul van 2 miomám,bár azt mondják nem olyan helyen hogy zavarja a teherbe esést.De mivel 38 éves vagyok,és első baba lesz,ezért már jó lenne ha össze jönne nagyon.Kb 9 hónapja próbálkozunk :( Most fogok elmenni Aviva tornára,ami nagyon jó,miomásoknak PCOS-oknak is sokat segített (mindkettő van a baráti körömben).Sőt a teherbe esésnek is eléggé megemeli az esélyét!!Nézzetek utána!! De ettől függetlenül remélem ,hogy vasárnap már kopogtat a gólya..:) Írjatok mi van!
2012. szept. 4. 10:57
 7/28 anonim ***** válasza:

szia! (5-ös vagyok)

azért kicsit reményt adott, hogy írtad, hogy a barátnődnek a teszt előtt milyen alacsony volt a hője! :)

Én is tapasztaltam ma a hasszurkát, a köldököm körül. Olyan volt, mintha maga a köldököm fájna... érdekes volt, nem éreztem még ilyet. (bár már kezdem úgy érezni, lehet, hogy csak bebeszélem magamnak?)

De azért a hőleesésem eléggé elkeserít! :_(

Hallottam már én is sok jót erről az Aviva tornáról!

Én kb. két éve hastáncra jártam, ott is mindig elmondta a tanár, hogy az a fajta mozgásforma is jót tesz a női szerveknek. :)

Én amúgy 30 vagyok, és szintén ez lesz az első babánk! :)

2012. szept. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Én sosem mérek hőt mert nem mérvadó.Nekem volt már 37.2 a menszesz napján úgy .hogy makk egészséges voltam :)Amúgy meg egy másik eset.Az uncsi tesóm általános hője kb 35.6 (legalább is avval amivel ő méri ) Terhesen kb alig érte el a 36-ot.Elég ha csak pár tized(!) fokot emelkedik ,de az sem törvényszerű! Hát sorstársaim,kitartáááás! Írjatok!!!!
2012. szept. 4. 23:05
 9/28 anonim ***** válasza:

Szia! Képzeld reggel újra 37 fokot mertem! :-) igen tudom h nem maga a hőfok számít hanem az emelkedés. Nekem az alaphom 36.4-36.5, ezért bizakodom mert azért ez az eltérés jó nagy! :-)

Veled mi újság?

Szép napot! :-)

2012. szept. 5. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. en ugye mondtam, hogy mara nem varom, hat epp most jott meg. de nekem pcos-kent mar ez is hatalmas eredmeny, hogy masodik gyogyszeres honapom, es visszaallt a ciklusom teljesen normalra. es abszolut kiszamithato, mindketszer meg tudtam mondani pontosan, mikor kell megjonnie. szoval nalam kezdodik az uj honap, a tobbieknek sok sikert. en eddig varakozo allasponton voltam, marmint probalkoztunk tovabbra is, de elobb szerettem volna tudni, hogy helyrejon e a ciklusom, hogy mikor van pé, mik a jelei (hot en sem merek, viszont miota a gyogyszert szedem, tankonyvi peteereses nyakom van, es arra 2 hetre jott meg ugye mar masodjara), de most hogy kiderult, mostmar menni fog a dolog erzem :)
2012. szept. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!