Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Tényleg meg kapjuk a novemberi...

Tényleg meg kapjuk a novemberi családit, gyest október végén?

Figyelt kérdés
Nov.1 miatt
2013. okt. 20. 00:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%

[link]


Nem. 4-én vagy 5-n kapod meg.

2013. okt. 20. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
34%

Pontosan ahogy az első válaszoló írta. 4- én van utalás másnap van rajta.

Ha október végén utalnák már 30-án kéne h másnap megérkezzen. Az meg kizárt. Így lesz belőle hétfő.

2013. okt. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A tavalyi családi megérkezett előbb (okt. végén), és azt sem jelezték a honlapokon, csak utólag. Szóval lehetséges.
2013. okt. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én is azért kérdeztem... mert tavaly is előbb kaptuk.
2013. okt. 20. 09:22
 5/12 anonim ***** válasza:
Majd kiderül,készülj úgy, hogy nem max meglepődsz.
2013. okt. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 noémi1 válasza:
én ugy tudom jövöhéten dől ell hogy lessz e ünep előti utalás vagy nem de elvileg lesz :)
2013. okt. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%

Tavaly hosszú hétvége volt, azért jött hamarabb, mert nem tudták volna az utalásokat időben elindítani! Tavaly nov. 1-je csütörtökön volt, péntek munkaszüneti nap volt, szombat-vasárnap nincs utalás. Hétfőn tudtak volna utalni, ami már 5-dike volt és 6-án lett volna csak a számlákon és akkor kiestek volna a határidőből, mert legkésőbb 5-ig mindenkinek a számlán kell lennie a pénznek, aki utalással kapja.

De idén pénteken lesz 1-je, hétfőn még 4-dike, akkor utalnak, így 5-én minden számlás megkapja határidőre a pénzt, így nem utalnak előbb, nagyon pici az esélye!!

2013. okt. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Sziasztok én pont most írtam nekik ezzel kapcsolatban ha kapok választ megírom
2013. okt. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Sziasztok ! Valóban előbb lesz gyes csp,én voltam ügyet intézni,a MÁK-ba és mondták,hogy előbb lesz utalás !!!
2013. okt. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én most várom az emailt mert már mindenhol ezt a kérdést látom így rá kérdeztem de még nem válaszoltak.
2013. okt. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!