Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Az államkincstár kitudja...

Az államkincstár kitudja álliatni az igazolást arról hogy GYES-en vagyok?

Figyelt kérdés
ma kaptam egy felszólitást a tescotól mert ott dolgoztam elötte és azt irták ha 24órán belül nem adok jelet a távollétemröl akkor ki is rughatnak és hivtam öket és mondtam hogy gyesen vagyok azt mondták akkor küldjek erröl egy igazolást
2013. okt. 28. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen. Bemész és kérsz egyet, ott nyomtatnak is ki neked. Te nem mentél többet dolgozni, vagy hogy nem tudták, hogy miért nem mész?
2013. okt. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, én is kértem már tőlük igazolást a gyesről.
2013. okt. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az államkincstártól nem kell kérni, hanem küldenek róla papírt, mégpedig egy határozatot, hogy GYES-t kapsz.

Én is kaptam. Ugyanúgy a családi pótlékról is és ugyanúgy az egyszeri szülési támogatásról is.

Te nem kaptál?

Amúgy 24 óra, az édes kevés.:)

Nekem a GYES megszűnéséről kéne határozat, azt nem küldtek, és nem is nagyon akarják küldeni, pedig már 2 hete szóltam, hogy kéne...

2013. okt. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudták hogy miért nem megyek dolgozni csak annyi volt a gépükben hogy tartosan távollévö vagyok ök azt hitték táppénzen vagyok ezért küldtek nekem egy levelet felszolitásról én fel hivtam öket mondtam hogy mivan mondták küldjek egy igazolást
2013. okt. 28. 20:38
 5/5 A kérdező kommentje:
amikor ujra igaényeltem tavaj a gyest akkor elöször egy elutasitó lvelet kaptam azt meg nem vihetem be a tescoba
2013. okt. 28. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!