Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » GYES kérdés. Valóban csak...

GYES kérdés. Valóban csak ennyi kéne?

Figyelt kérdés

Felhívtam az MÁV-ot, és azt mondták, hogy mivel már a családi pótléknál minden papírt beadtam, nem kell semmi fénymásolt iratunk, csak az igénylőlap kitöltve, és egy nyilatkozat, hogy nem, vagy csak max. napi 6 órában dolgozom...

Valóban így van?

Mert a munkáltatm meg azt mondja, hogy kell az össze iratunk lefénymásolva, és a lányom anyakönyvije, meg még a házasságlevelünk is, amit azt se tudom hol van...ha ezek tényleg kellenek, akkor meg kell előbb igényeljem...szerintetek?

köszi



2012. jún. 6. 14:05
 1/2 anonim ***** válasza:
72%

Ugye nem a MÁVot, hanem a MÁKot hívtad :-D


Amúgy tőlem sem kérték még egyszer.

2012. jún. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

:-DDDDD Jujjj, de jó volt...:-))

Igen, a MÁK-ot hívtam...vagy lehet, hogy a MÁV-ot, azért volt olyan bizonytalan az ügyintéző??? :-))


köszi

2012. jún. 6. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!