Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Szakmunkásképző is beleszámít...

Szakmunkásképző is beleszámít a gyes-be?

Figyelt kérdés
Régen olvastam arról, hogy a szakmunkásképző is beleszámít a gyes-be. Viszont mostanában nem találok semmilyen cikket róla. Tehát szeretném tudni, hogy mivel én 2 éves szakmunkásképzős voltam így az is beleszámít-e?

2013. nov. 17. 20:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
gyes alanyi jogon jár
2013. nov. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
26%
Akinek nincs pénze gyerekre, minek vállal??
2013. nov. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
nem vállalok, csak érdeklődök, abban szerintem nincs semmi gond! ;)
2013. nov. 17. 20:38
 4/12 anonim ***** válasza:
70%

2. válaszoló neked aztán volt értelme h ide gyere! Menj inkább aludni.

Am a gyes alanyi jogon jár mint az első válaszoló is írta. Te a gyedre gondolsz, igazából erről én még nem hallottam h beleszámít,bár az nem azt jelenti ha én nem tudok róla h nincs. :)Érdeklődj utána.

2013. nov. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) lehet összetévesztem a kettőt. :) próbálok utána járni, de neten már mindent megpróbáltam. mivel ha azt nézzük, akkor is biztosított volt.
2013. nov. 17. 20:41
 6/12 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem amire te gondolsz az az h 1 év biztosított időnek kell lennie de ha 1 éven belül hagytad abba a sulit akkor azt hiszem elég fél év és a másik fél évet a suliból számolják. Nem tudom tényleg h van-e ilyen de erről mintha már hallottam volna vmit. Vagy olvastam. Nem tudom nem-e ezzel kevered. De ha igen akkor teljesen mindegy h szakmunkás vagy érettségi, okj vagy egyéb más. Tényleg bocsi ha nagy marhaságot írtam de ilyesmi dereng vhonnan. Javítsatok ki ha tévedek.
2013. nov. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
Ha a szülést megelőzően nappali képzésben voltál akkor 180napot beleszámítanak a gyedbe, de ehhez még kell másik 180 nap munkaviszony is.
2013. nov. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan ahogy a 7-es írta. És a munkának hivatalosan bejelentettnek kell lennie, mint valós munkaviszony, tehát nem szakmai gyakorlat, nem diákszervezeten keresztül végzett munka.
2013. nov. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
6-os vagyok arra gonoltam én is amit a 7-es írt csak nem tudtam pontosan h is van az... :)
2013. nov. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
81%
Igen, 7-es mondta meg a tutit :).
2013. nov. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!