Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Váltsak vagy ne? Babát szeretn...

Váltsak vagy ne? Babát szeretnénk! De mi van ha próba idő alatt összejön? Folyamatos lenne a munkaviszonyom, max. Pár nap különbséggel! Részletezem lent!

Figyelt kérdés

4.éve dolgozom egy benzinkúton,éjjel-nappal 12.órában,hétvége,ünnep!

Előtte 4.évig dolgoztam egy boltban.Most lehetőségem lenne vissza menni a boltba,nem lenne éjszakai műszak,ünnepnapon nem kellene dolgozni.Két műszak,délelőtt-délután!

A baba már fél éve nem jön össze!


2013. nov. 26. 08:56
 1/5 anonim ***** válasza:

ha úgy érzed, a stressz miatt nem jön össze, akkor váltsál.

a próba idő 3 hónap, ha mondjuk pont a próbaidő első napján fogan a baba, akkor se derül ki, hacsak nem durvák a tüneteid - pl. ájulsz, meg hánysz össze-vissza...

amúgy elméletileg védett vagy, ahogy bejelented a terhesség tényét, de sajnos a próbaidő alatt bármire hivatkozhatnak / vagy nem is kell indokolniuk a felmondást, ezért nem nagyon tudnál reklamálni ha elküldenének.

a pénzügyi ellátások az előző évek alapján járnak, tehát amiatt ne fájjon a fejed, hogy kapsz-e táppénzt, gyást... stb. olvasd el ezt:

ha utálod a munkahelyed, akkor tényleg nem éri meg amúgy sem ott maradnod, a lényeg, hogy ne várj, kezdj el keresgélni, mert a legrosszabb az, ha valaki "benne ragad" abba, amit tudja, változtatni kéne.

2013. nov. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

jaj, ez lemaradt: [link]

:)

2013. nov. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem utálom a mostani helyen a kúton,csak kikészít az ingázás,napi 50km autóval és nem fizetik a bejárást,az igazságtalanság és a stressz!

Csütörtökön megyek a boltba 9.órára!Itt van helyben!

2013. nov. 26. 09:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Én váltottam és nagyon jó döntés volt. Sajnos 6 évet vártunk végül a babára, így kár lett volna maradni a korábbi helyemen. Remélem neked hamar összejön. Mi akkor úgy döntöttünk, hogy a próbaidő idejére felfüggesztjük a próbálkozást. Én a helyedben 2 hónapot kihagynék.
2013. nov. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Félve kérdezem... miért kell felkiáltójelet rakni minden mondat végére pont helyett...?

Olyan, mintha végig ordibálnál...

2013. nov. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!