Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » 6 órás részmunkaidőben mennyit...

6 órás részmunkaidőben mennyit kereshetek?

Figyelt kérdés

Jelenleg gyest kapok a második gyermekemre.

Szeretnék dolgozni gyes mellett, azt mondták, hogy heti 30 órát vállalhatok.

Aki hasonló cipőben jár vagy ismer ilyet, azokat kérdezem, hogy mennyit kérhetek munkabért? (áruházba mennék eladónak)



2013. dec. 3. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
60-70 ezret max.
2013. dec. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én 2 diplomával, 2 nyelvtudással keresek 4 órában diplomás minimált állami szférában. Sztem sok a 60-70.000.

45-50.000

Nem tudod megkérdezni, h 8 órában mennyit keresnek? Ahhoz már lehet viszonyítani.

2013. dec. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 6 órában dolgozom, értékesítési területen. A bérem az órabérből+ jutalékból áll. A jutalék teljesítményarányos az én esetemben. A mi szektorunkban a nyár és az év vége nagyon gyenge, a tavasz és az ősz viszont erős ilyen szempontból. Ha éves eloszlásban nézzük, akkor átlag 80-90 000 ft-t kapok. A te esetedben azt kellene tudni, hogy mennyit fizetnek a 8 órásoknak, és onnan már ki tudod számolni, mi a reális. Nem tudsz valakitől, aki hasonló területen dolgozik információt kérni.
2013. dec. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is 6órában dolgozom egy áruházban mint eladó, és én nettó.64.000 Ft-ot + 5000 Ft étkezésit kapok.
2013. dec. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!