Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Két ünnep között lesz családi...

Két ünnep között lesz családi utalás, révén hogy újév lesz?

Figyelt kérdés
2013. dec. 16. 22:47
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Attól, hogy újév lesz, még ugyanazok a szabályok érvényesek, mint újév nélkül. Tehát nem lesz két ünnep között utalás, majd lesz hó elején, mint mindig.
2013. dec. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Nem lesz. Fizetést sem adnak hamarabb, mert új év lesz...
2013. dec. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem két ünnep között nem lesz új év :). Amúgy én közszférában (oktatás) a decemberi fizut mindig december végén kapom, nem január elején, nálunk így szoktak bér-számfejteni.
2013. dec. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Én kevés esélyt látok rá, hogy két ünnep között megkapjuk. Szóval, jövőhéten szinte nem is lesz szerintem hivatal, nem hiszem, hogy a családi pótlék utalás lesz a legfontosabb 27-én pénteken, bár szerintem zárva is lesznek a hivatalok. 30, 31-én megint necces a nyitvatartás szerintem, nem hiszem, hogy utalnak 30-án. Igazából most 20-án kellene az utalásokat indítani, hogy megkapjuk a családit és a gyest. Marad január 2-a utalás napjának, ami a legkézenfekvőbb, így 3-án kapjuk szerintem, fizetést is akkor fogok kapni, mi sem kapjuk meg előbb a fizut Újév miatt, max. ha a bérkifizetési nap hétvégére esne, de nem úgy lesz.
2013. dec. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
44%
A két ünnep között nem lesz újév!
2013. dec. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
Masodika csutortok ekkor utalnak es harmadikan penteken lesz a szamlan. Ez egy teljesen normalis idopont, mint mondjuk most decemberben is elseje vasarnap volt hetfon masodikan utaltak es harmadikan kedden volt rajta. Attol h jon az ujev miert utalnanak hamarabb? Ha egy nappal kesobbre esne akkor lehetseges. Mint oktober vegen, november elejen az iden. De ha nagyon kivancsi vagy ra es tudni akarod irj e-mailt az allamkincstarnak es ok valaszolnak neked.
2013. dec. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem miért lenne?
2013. dec. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%
mivel január 2 csütörtök és MUNKA NAP így akkor utalnak és 3án pénteken lesz a számlán. Miért utalnának előbb? nem hétvégére esik az újév.
2013. dec. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
a hivatalos oldalon január 2.a van megadva utalásnak, de idén a januárit tavaly december végén küldték
2013. dec. 25. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Dudok Andrásné ***** válasza:
50%
Engem nem érint, de ugytudom lesz! Én 27. ét hallottam sőt a jan 2-5 i fizetések is a számlán lettek KARÁCSONY előtt. Igaz az ujév nem a két ünnep köze, de én értettem igy is.Nem is ez volt a kérdező kérdése!!!!??????CSak tudni kell, majd beosztani február 3-ig.BUÉK
2013. dec. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!