Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Szlovák állampolgár vagyok...

Eötvös Klára kérdése:

Szlovák állampolgár vagyok szlovák személyivel de magyar lakcím kártyával gyermekem 2014 be fog megszületni jár utána valami kocsipénz vagy anyasági Szlovákiában?

Figyelt kérdés
2013. dec. 18. 11:10
 1/3 anonim válasza:

Ez a cikk talán segítséget nyújt:

[link]

2013. dec. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért nem semmi, hogy még a szlovákok is 800 eurót, cirka 200-240 ezer forint anyaságit adnak, míg Magyarországon ez az összeg csak 64 ezer forint. Kicsit le vagyunk maradva, mint mindig mindenben!
2013. dec. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hasonlóan az én gyermekem is 2014-ben fog születni, ezért néztem utána a dolgoknak csak annyi az eltérő, hogy én Írorszában élek. Nekem azt tanácsolták a szülés után igényeljem a születés után járó támogatást, de így szerintem nem nagy esélyem lesz megkapni, mert itt szeretnék szülni.
2013. dec. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!