Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Októberben szültem,15 nap...

Októberben szültem,15 nap szabadságom bent maradt. Jövőre visszamegyek dolgozni. Ez a 15 nap el fog veszni?

Figyelt kérdés
Sajnos nem vehettem ki a szabadnapjaimat, így bent maradt 15 napom. Egyrészt örültem is neki, mert így legalább jövőre (gondoltam én) ki tudom majd venni, jól is fog jönni, mert viszonylag hamar visszamegyek dolgozni. De most mindenhol azt hallom, hogy nem lehet átvinni a szabadságot a következő évre. Ez vonatkozik rám is? Vagy függ a munkáltatótól? Nálunk sokan vittek át eddig szabadságokat a következő évre, van, akinek 70 napja is összegyűlt már. Neki is elveszik mind?
2013. dec. 21. 18:18
 1/4 Kondor Judit ***** válasza:
Kérd,hogy fizessék ki.
2013. dec. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem vonatkozik rád, hogy nem lehet átvinni. Ami bent maradt, azt is ki fogják adni, mielőtt munkába állsz. Első válaszoló: kifizettetni akkor lehet, ha megszűnik a munkaviszony.
2013. dec. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Kondor Judit ***** válasza:
Az lehet,már ezer éve szültem így nem tom,hogy mennek a dolgok,csak gondoltam.
2013. dec. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
:)
2013. dec. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!