Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Jogosult lehetek bármilyen...

Jogosult lehetek bármilyen támogatásra?

Figyelt kérdés
Február elején lejár a GYES, mennem a kell a munkahivatalba, mert munkanélküliről mentem GYEDre. Igényelhetek bármilyen támogatást? Akár önkormányzattól? Illetve ha egyetemista vagyok, bár a gyerek már elmúlt 3 éves, jár valami pénz?
2014. jan. 6. 12:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha maradt olyan napod, amire jár álláskeresési segély, akkor azt most tudod esetleg igénybe venni, ha nem maradt napod, úgy mentél gyedre, akkor nem jár semmi, esetleg aktív korúak ellátását igényelhetsz, de nem tudom jelenleg mik a feltételei, elképzelhető, hogy csak akkor tudod azt is igényelni, ha már 1 éve együttműködsz a Munkaügyi Központtal.

Azért nem jár plusz pénz, mert egyetemista vagy és van egy gyereked.

2014. jan. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha esetleg még nem igényeltél gyermekvédelmi támogatást, azt is kérhetsz. Évente kétszer kapsz 5800 Ft utalványt és a gyerek ingyen ehet az oviban. Viszont jövedelemfüggő, az önkormányzattól kell igényelni.
2014. jan. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Semmi ha egy évig regisztrált munkanélküli vagy és az előző évben van legalább 30 nap munkanapod pl közmunka akkor majd egy év múlva jár foglalkozás helytesitő.

Egyetemen ösztöndíj ha jól tanulsz már nem.

2014. jan. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nappalin tanulsz akkor viszont nem is jelentkezhetsz munkanélkülire sem.
2014. jan. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!