Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Ha gyermeket vállalnék milyen...

Ha gyermeket vállalnék milyen juttatásokkal számolhatok?

Figyelt kérdés

netto 74 ezres fizu,kozalkalmazottkent,nem bejegyzett elettarsi kapcsolatban elek.

Kb mennyi lenne a havi bevételem a baba mellett?

Maszekolok is,de ha baba lesz azt nem tudom csinalni,igy fontos lenne tudni,hogy mennyi lesz a kieses,paromak mennyivel kell tobbet dolgoznia.


2014. jan. 8. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Az is fontos, hogy mióta dolgozol?
2014. jan. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja és a bruttó béred kellene?
2014. jan. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
114 a br. es a jelenlegi helyemen marciusba lesz 2 eve.
2014. jan. 8. 13:34
 4/7 anonim ***** válasza:

Akkor kb. így alakulna, adókedvezménnyel együtt számoltam.

Mivel nem vagytok házasok így az adókedvezményt hozzád számoltam,mivel terhesség 91 napjától te igényelheted.

Adókedvezményt mindegy ki igényli az így is úgyis 10 ezer, de ha az apa akarja akkor majd apasági után ő is igényelheti te meg lemondod. Plusz 13 ezer családi.


Tgyás átlagos havi nettó összege: 77.032

Gyed átlagos havi nettó összege: 69.052

Gyes 25.650



Az, hogy házastársak vagytok vagy sem senkit nem érdekel, attól még nem leszel egyedülálló mivel nem egyedül neveled.



[link]

2014. jan. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tgyas egyszer adjak? a Gyed meddig jár és a Gyes?
2014. jan. 8. 13:54
 6/7 anonim ***** válasza:

Tgyás most pontosan nem tudom de kb a kicsi fél éves koráig, utána a kicsi 2 éves koráig a gyed és az utolsó egy évben marad a gyes.



Nem az az egyszeri anyasági az pluszban még jár az is 65 ezer körül van, de az tényleg csak egyszer.

2014. jan. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszt
2014. jan. 8. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!