Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Ha levelező tagozaton végzem...

Ha levelező tagozaton végzem a főiskolát, akkor is igénybe vehetem a gyed extrát? (2013 májusban született a kislányom)

Figyelt kérdés

2014. jan. 13. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam is tavaly született és szintén levelezős vagyok. Nem, nem vehetjük igénybe, mert 1. nem 2014-es a baba, 2. nem vagyunk nappali tagozatos hallgatók
2014. jan. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Első teljesen jól megírta miért nem.
2014. jan. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2014. jan. 13. 17:36
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát ez király! Biztos olyan sokan tanulnak nappalin gyerek mellett.

ennyit a támogatásokról...

2014. febr. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem a gyerek mellett kell nappalin tanulni hanem előtte. Levelezőre normál esetben az jár aki mellette dolgozik, így úgyis jogosult gyed-re
2014. febr. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A gyerek 2 éves kora után nincs gyed, kivéve a gyed extrával, ami nekem sem fog járni.

És mi az, hogy nappalin gyerek előtt KEll tanulni? Bár valószínűleg kedves kormányunk is ebből indult ki, ezért találták ki így, minél kevesebbet kelljen fizetniük.

2014. febr. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi van?

Ha gyerek születése előtt van két félév nappali tagozatos tanulmányi jogviszonya jár az egyetemista gyed egy évig. Gyerek születése előtt tanult annak találták ki.

2014. febr. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!