Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Valaki segítsen, aki ért...

Valaki segítsen, aki ért hozzá! Egyik ismerősöm ELTE ÁJK-ra jelentkezett levelező tagozatra. A kapacitás száma idén 380 és 484 en jelölték be.186 elsőhelyes ember van. Lehetséges-e, hogy idén elég a 240 pont? Csak értelmes emberek!

Figyelt kérdés

2013. jún. 4. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez elég biztató arány. Viszont ez függ az emberek pontjaitól is, tehát ha 380 ember közül a ,,legbénább" 278 pontot ér el, akkor 278 pont lesz a minimum. Érted, hogy van ez?
2013. jún. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen,értem...De ha képtelenek feltölteni a létszámot,elvileg elég a minimum..pl ha már 100 embernek sikerül az elsőhelyes jelentkezése amit ELTE OLK előtt jelölt,akkor is elég.Nem?
2013. jún. 4. 20:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor 104 ember be kell jusson az első helyre, de szerintem ez nem para, be fog kerülni minden elsőhelyes. :)
2013. jún. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az értelmes válaszokat ! :)

Végre normálisak írtak!Akkor elég jó az esélye,hogy bejusson!

2013. jún. 4. 20:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Én voltam mindkettő, de jaj de jó értelmesnek lenni egy kaka írásbeli eredmény után...!
2013. jún. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:D:D akkor is normális ember vagy :)
2013. jún. 4. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!