Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Még GYED-en vagyok, de már...

Még GYED-en vagyok, de már január 07. -től dolgozom. Idén már a járulékokból is lehet érvényesíteni a családi adókedvezményt. A munkáltatónál tett nyilatkozat alapján a fizetést így is kapom majd. A Gyed-ből hol, hogyan tudom érvényesíteni?

Figyelt kérdés

2014. jan. 17. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
3 gyereked van, hogy ilyen sok adókedvezményed van?
2014. jan. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek hány gyereked van, mert pl egyre csak 10 ezer jár és több nem így járulékokat nem érinti.
2014. jan. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen,3 gyermekem van.
2014. jan. 19. 12:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy új helyzet, mivel a gyed extra is, meg a járulékokból kapott kedvezmény is az. Mindenképpen a munkahelyeden érdeklődj.
2014. jan. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az biztos,hogy új helyzet.Még sehol,semmilyen fórumon nem hallottam ezzel kapcsolatban.A munkahelyen sem tudtak még érdemben semmit mondani.

Köszönöm.:)

2014. jan. 19. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!