Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Január 2-től dolgozom, tavassz...

Január 2-től dolgozom, tavasszal lesz 3 éves a kislányom, be kell a MÁK-nál jelenteni hogy munkába álltam, vagy nem érdekli őket hiszen most már mindenképpen jár a Gyes?

Figyelt kérdés
Köszönöm előre is ha válaszol valaki.
2014. jan. 4. 19:02
 1/4 A kérdező kommentje:
És lenne még egy kérdésem: a kisgyerekes bérletre így is jogosult vagyok? sajnos január végéig szól a pecsét, úgyhogy ha jogosult vagyok akkor újra meg kell igényelnem de nem tudom, erről nem olvastam semmit.
2014. jan. 4. 19:03
 2/4 anonim ***** válasza:
A bérletet nem tudom. A MÁK-nak nem kell szólni, hiszen gyes mellett is dolgozhat 8 órában is akár.
2014. jan. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jár a kisgyerekes bérlet, nem kell újat igényelned, a régi papírral bemégy, és kérsz az igazolványodba új pecsétet.
2014. jan. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A munkáltatónál kell jelezni,hogy Gyed mellett szeretnél dolgozni.
2014. jan. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!