Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Az elsö babát várom és sajnos...

Kriszti1584 kérdése:

Az elsö babát várom és sajnos január 31-el megszünk a munkaviszonyom mivel határozott volt de munkanélkülit csak 48napig kapom és nem tudom hogy mit tehetnék abban hogy ne csak a csp-t meg a gyest kapjam hanem a gyedet?

Figyelt kérdés
2014. febr. 7. 14:40
 1/6 Jégtánc ***** válasza:
Megpróbálsz máshol elhelyezkedni.Hányadik hétben vagy? Más megoldás nincs nagyon.Élő munkaviszony kell hogy ne csak a gyest kapd.
2014. febr. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
29.Hétben vagyok mivel árilisra vagyok kirva..
2014. febr. 7. 15:03
 3/6 Jégtánc ***** válasza:

Kérdésedből nem derűlt ki.....


Nagyon sok lehetőséged akkor nincs.Gyest kapsz majd.

2014. febr. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha meg is van a 365 biztosított napod, akkor is kell munkaviszony, ha szeretnél tgyást és gyedet.
2014. febr. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hanyadikára vagy kiírva?
2014. febr. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Először is boldog babavárást kívánok.

Ha az egyéb feltételek teljesülnek, azt kell elérned, hogy biztosítottként szülj, azaz akkor kapd a munkanélkülit, abban az esetben a mn. alapjául szolgáló béredet veszik a gyed alapjául. Ha már megigényelted a mn.-t, lehet visszamondani, és majd újra megkérni. A tgyást is megigényelheted a kiírt időpont előtt kb. egy hónappal.

Én így tudom, de nézz utána a neten a szabályoknak, nagyon nem mindegy, hogy melyiket fogod kapni.

2014. febr. 9. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!