Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van egy pici reménysugár?Januá...

Van egy pici reménysugár?Január 28.-án nem vároma mensim,mint ahogy eddig sem.Sajnos nehezen jön össze a bébi.

Figyelt kérdés
Olyan tünetem van,mint ami szokott lenni a mensim környékén,pl. szúr a mellem,de mindig csak a baL.Most a bal nem,csak a jobb mellbimbóm szúr,és ma a méhem is mintha lüktetett volna és szúrt is pedig sosem szokott.Szerintetek?
2009. jan. 25. 22:40
 1/2 anonim válasza:
100%
Mindenképpen fel kell keresned egy nőgyógyászt, csak ő tud pontos szakvéleményt adni. Ehhez kell egy személyes vizsgálat, így neten keresztül nem akarok butaságokat mondani.
2009. jan. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Még bármi lehet...

Szerintem 28-án reggeli első vizeletből csinálj egy tesztet, az már nagy valószínűséggel megmutatja ott van e baba a pocidban. Ha negatív akkor se keseredj el, nekem a mensi kimaradása után 4-5 nappal lett halvány pozitív.

A mellem nekem is fájt, de olyan izomlázszerűen, és görcsölgettem mint mensi előtt.

Ha pozitív lesz és nincs semmi gondod, ráérsz 1 hét múlva felkeresni a nőgyógyászt, mert addig ő sem tud semmit mondani, csak valószínűsíti a terhességet.

Remélem sikerült!

Megértelek, mert mi is 2,5 évet vártunk erre a babára, aki most 28 hetes a pocimban! :)

2009. jan. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!