Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Miért kaptam kevesebb Gyedet,...

Miért kaptam kevesebb Gyedet, mint tavaly? Most 37500Ft-ot utaltak, tavaly 45 000 Ft-ot! Férjem veszi igénybe az adókedvezményt.

Figyelt kérdés
2014. febr. 10. 07:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy ez az utolsó jogosultsági hónapod és már csak a hónap egy részére jár?
2014. febr. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen nem most jár le a gyed?
2014. febr. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem most jár le, júniusban lesz 2 éves a lányom, ezért nem értem miért kaptam kevesebbet :-(
2014. febr. 10. 09:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Biztos vagy benne, hogy elég munkaviszonyod volt, hogy a gyermeked két éves koráig járjon a GYED? Mert ha igen, és tavaly sem Te vetted igénybe az adókedvezményt, akkor mindenképpen hívd fel a munkahelyed vagy ha nem TB kifizetőhely, akkor a OEP-et, hogy miért lehet ez.
2014. febr. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
OEP a kifizetőhely, több évig dolgoztam egy munkahelyem mielőtt elmentem szülni, na meg minimálbérre voltam bejelentve
2014. febr. 10. 11:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor valami tévedés lehet. Mindenképpen járj utána. Azért majd írd meg, mit mondott az OEP :)
2014. febr. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!