Ki ad nekem igazolást a szülés várható időpontjáról? A kiskönyv alapján a háziorvos is adhat? (THGYÁS-hoz)

Figyelt kérdés
2014. febr. 19. 10:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem a nődoki adott.
2014. febr. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A nődoki adhat.
2014. febr. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk (Vas megyei OEP) nem kérte, elég volt a kiskönyv adott oldalának a fénymásolata és az igénylőlap. Majd amikor megszületett a kisfiam, akkor kellett beküldeni a születési anyakönyvi kivonatot. Egyébként a Zala megyei OEP is úgy tájékoztatott, hogy nem kell semmiféle külön igazolás, elég a kiskönyv fénymásolata. Kérdezz rá az illetékes OEP-nél, hogy ők mit fogadnak el.
2014. febr. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekünk a házidokitól kért a munkáltató, ő adott a kiskönyv alapján.
2014. febr. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, szerintem az gáz, ha a kiskönyv másolatát kérik, azon az oldalon orvosi infók is vannak, nem csak adatok.
2014. febr. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Engem nem zavart, így legalább megúsztam egy nőgyógyász/háziorvos látogatást, mert eléggé viharosan döntöttem úgy, hogy mégiscsak eljövök a szülés előtt két héttel tgyásra. Nem hiszem, hogy az OEP-nél arra van ideje az ügyintézőnek, hogy azon röhögjön, hogy 14 évesen menstruáltam először, és rendszertelenül jött meg, vagy hogy az első leleten hány cm volt a kisfiam. Ha mégis, akkor legalább szereztem nekik egy jó napot. Jah a cégemnél pedig a személyzetis hölgyet végképp nem érdekelte semmi ilyesmi.
2014. febr. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a nőgyógyász adott igazolást.
2014. febr. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!