Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Ha közfoglalkoztatotti viszony...

Ha közfoglalkoztatotti viszonyban "tanulok" akkor hogy van a táppénz, gyes stb?

Figyelt kérdés
Ugye kiközvetítettek mint munkanélkülit erre az újra tanulok programra. Természetesen elvállaltam, de időközbe teherbe estem(nem terveztük). Veszélyeztetett terhes vagyok így táppénzre vettek. Addig jár a táppénz míg szól a szerződés nem? Utána a tb-t magam után kell fizetnem vagy hogy lesz? Ha valaki tud ezzel kapcsolatosan bármit várom hozzászólását! Köszönöm a segitséget!

2014. febr. 19. 15:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Hat tudtommal tanulói jogviszonyra nem jár tappenz....
2014. febr. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezért te nem kapsz penzt, igaz? Csak a tanfolyam ingyenes es az elvégzése kor kapnak egyszeri támogatást, ha jol tudom. A tappenz ebben az estben csak igazoláskent fog működni, hogy miért nem mész a tanfolyamra, penzt nem fogsz kapni. A tbt magadnak kell majd fizetni. De inkabb kérdezz ra a munkaügyiben
2014. febr. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

rosszul tudjátok válaszolók


ez a fidesz találmánya, hogy közmunkára küldöm a népet, de nem tudok neki szerszámokat adni, így beültetem az iskolapadba ... tehát a kérdező bizony munkaviszonyban van, csak kötelező oktatáson vesz részt ... az oktatás végén kb 1 hónapot még dolgoznia is kell, de táppénzen persze nem ... igen, a táppénzed a munkaszerződés végéig tart ami nálad vagy március 31, vagy április 30 (attól függően mikor kerültél a projektbe)


na most a többit nem tudom (tehát, hogy utána neked kell-e fizetni, vagy állam bácsi megelőlegezi)

2014. febr. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kap érte penzt?
2014. febr. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
persze, hogy kap ... mondom, hogy munkaviszonyban van ilyenkor, csak kötelező tanfolyamon vesz részt közben
2014. febr. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ahogy a 3 hozzászóló irta kapok érte 50.000ft-ot! Azért fizetnek hogy érettségivel ott ülök és tanulok irni olvasni...arról nem beszélve,hogy a könyv tele van hibával(pl. 2+2=5). Szóval tiszta gáz! De jár érte 50.000ft!
2014. febr. 19. 15:25
 7/8 anonim ***** válasza:
maradsz táppénzen amíg tart a munkaviszonyod, utána visszamész segélyre és ugyanúgy jár a tb és a segély
2014. febr. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
60%

Ezért kaptok ennyit, nekem is ezt kéne munka helyett.

Na mindegy, munkanélkülire jogosult vagy ha letelik a munkaviszonyod?

2014. febr. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!