Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Hogyan tudom használni a bkv...

Hogyan tudom használni a bkv havi kisgyerekes bérletet?

Figyelt kérdés
Magyar államkincstártól már van papír hogy kaphatok ilyen bérletet. Mi kell még hozzá? Akkor is meg vehetem ha nem budapesten lakok? Mert a bkk weblapján csak az veheti meg aki budapesten lakik. De ha ez igaz akkor hogy hogy kaptam papírt? mennyibe kerül?
2014. márc. 3. 14:11
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem nem kell budapesti lakcím hozzá, tőlem nem kért senki lakcímkártyát. Csak a személyimet kell felmutatni de azt sem vette el.

Azt a papírt kell bemutatni amit kaptál, meg egy igazolványkép kell, a bérletigazolványra.

Nem emlékszem pontos árra, de nem volt 4000, talán 3700 körül.

2014. márc. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
az államkincstáras papíron kívül még semmim nincs
2014. márc. 3. 14:33
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Megveheted akkor is, ha nem Budapesten laksz, de csak Budapesten tudod használni vagyis a BKV járatain.
2014. márc. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Budapesti lakcímmel rendelkező személy kaphatja. Fönt van a bkk honlapján.
2014. márc. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

folyt.

ez egy külön bérletigazolvàny. Nem elég megvenni a bérletet, fényképes igazolvànnyal lehet csak hasznàlni, amit a pénztàrban àllìtanak ki, amihez kell a lakcímkàrtya.

2014. márc. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Jégtánc ***** válasza:
1db fénykép kell hozzá,a bérletigazolvány 250ft a bérlet 3450ft.Igazolás kell még amit az Államkincstártól kaptál.A bérletigazolvány hátuljára rá kell írni a lakcímet.
2014. márc. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az nagyon gáz ha csak budapesti lakos használhatja. Remélem nem igaz
2014. márc. 3. 17:09
 8/10 anonim ***** válasza:
54%
Pedig igaz. Nézd meg a bkk honlapját.
2014. márc. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

de igaz. személyi, lakcímkártya, határozat és fénykép kell az igazolványhoz. egyébként a MÁK-tól mindenki kap ilyen papírt, ha be x-eli, hogy kér.

ha megvan a bérletigazolvány, akkor vehetsz hozzá bérletet.

2014. márc. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Attól, hogy lepontoztok, még nem lesz igaza annak, aki azt hiszi igénybe vehet valamit, amire nem jogosult. Ez egy Budapest által biztosított kedvezmény a helyi lakosoknak.
2014. márc. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!