Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Valaki igényelte már? Mennyi...

Nikoletta 23 kérdése:

Valaki igényelte már? Mennyi az ügyintézési idő? Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
2 gyermekes anya vagyok,jelenleg a kisebbikkel gyesen.Júniusban ez a támogatás lejár,úgy halottam,hogy kérhetnék a Munkaügyiben támogatást,mert volt munkaviszonyom -ezt a a gyed lejárta után megszüntettem.Azóta gyesen vagyok! Ha kaphatok támogatást,azt a munkabérből számítanák,gondolom!? Ha valaki már járt hasonló szituban,megosztaná velem tapasztalatait! köszönöm!
2014. márc. 7. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább menj el dolgozni!
2014. márc. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi,igen minél hamarabb szeretnék melót találni,csak addig szeretném ezt míg a kisfiam beszokik az oviba,mert nagyon anyás természetű és sejtem,hogy nehéz lesz vele. Már most nézem az állásokat és amint lesz ősszel valami akkor már vállalnám is! Most is van lehetőség,mert úgy gondolom,aki keres az talál! Nem vagyok léhűtő! :)
2014. márc. 7. 13:53
 3/5 anonim ***** válasza:
nem kellett volna gyed után megszüntetned a munkahelyedet.
2014. márc. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha van elég biztosítási időd és szülés előtt nem használtad ki akkor jár max 3 hónap munkanélküli, utána semmi.
2014. márc. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Sajnos nem volt más megoldás,mert 3 műszakot és 6+2-es munkarendet nem tudtam volna újból vállalni! :( Köszi!
2014. márc. 7. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!