Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » 2,5éve dolgozom ezen a munkahe...

Nagyné Ági kérdése:

2,5éve dolgozom ezen a munkahelyen, határozott időre van szerződésem. Babát szeretnénk, de nem tudom, hogy ha én jún. -ba elmegyek táppénzre és aug.31én lejár a szerződésem biztos nem hosszabbítják meg. Akkor innen megszűnik a táppénz folyósítása is?

Figyelt kérdés
2014. márc. 8. 18:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen.

És nem leszel jogosult sem tgyásra, sem gyedre.

Csak gyes+ családi p.

2014. márc. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
46%

Táppénz csak addig jár, míg van munkahelyed. És még tgyás és gyed sem járna mivel ahhoz is kell élő munkaviszony.

Előszór keres egy másik munkahelyet.

2014. márc. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos igen, megszűnik, jól írták az előttem lévők. Így ne tervezz babát, csak ha sikerült határozatlan idős munkahelyet találni, mert csak akkor vagy védett terhesség alatt is. Ha nincs munkahelyed szüléskor vagy épp nem kapsz álláskeresési támogatást sem, akkor nem jár tgyás és gyed sem, csak gyes, az meg nagyon kevés összeg havonta.
2014. márc. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!