Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » A táppénz is biztosítási...

A táppénz is biztosítási időnek minősül a GYED jogosultságához?

Figyelt kérdés
Harmadik babámat várom és nov.1.-re vagyok kiírva. A munkahelyi körülmények miatt dolgozni már nem tudok,tehát táppénzen vagyok.Tavaly február 1. óta dolgozom ennél a cégnél (előtte 3 hónapot munkanélkülin voltam,azelőtt másfél év munkaviszonyom volta a 2. gyerekem után)de az előző 2 gyermekem miatt sokat voltam táppénzen ezért érdekelne a biztosítási idő,de a 200 bérezett napom megvan ezalatt a bő 1 év alatt a jelenlegi munkahelyemen. Tehát jogosult vagyok a GYED-re? És a 200 bérezett napból ki is tudják számolni az összeget a GYED-hez? Válaszát előre is köszönöm.

2014. márc. 17. 21:23
 1/1 Gyönyörűséges ***** válasza:

igen

igen

2014. márc. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!