Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » A tgyás igénylése mellé...

A tgyás igénylése mellé csatolni kell a terhes kiskönyvet, de hogyan?

Figyelt kérdés

aki nem a szülés napjától, hanem korábbról kéri a tgyás megállapítását, annak a foglalkoztatói igazolás és nyilatkozat, meg pótlapok mellé "csatolnia kell a terhes gondozásról szóló kiskönyvet"

de hisz azt meg kérik az orvosok a terhesgondozáson, kéri a védőnő, kérik az UH-sok, mindenhol fel kell mutatnom, pláne szüléskor..


2014. ápr. 9. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Fénymásold le azt az oldalt, ahol az adataid vannak, meg a szülés várható időpontja.
2014. ápr. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem kellett, hanem az orvosom kiállított egy papírt a tgyás-hoz, amin rajta volt a szülés várható időpontja, meg az adataim (azt a rózsaszín papírt). És ez elég volt.
2014. ápr. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is a terhesség kiskönyvnek azt az oldalát kellett lefénymásolni, ahol a szülés várható időpontja van,illetve az előtte lévő oldalakat, ahol az adatok.
2014. ápr. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

az nem semmi, hogy az oep oldaláról letöltött útmutató olyan pontatlan, hogy nem írják oda, hogy "másolatát"


szó szerint, terhességi kiskönyv szerepel.

2014. ápr. 9. 20:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is pont most intéztem. Én a munkahelyről kaptam egy papírt,amit ki kell töltenem,és hétfőn kapom meg az orvostól a papírt ami kell hozzá(ápr 14-től igényelhetem) Kiskönyvről szó sincs,legalábbis tőlem senki nem kéri.
2014. ápr. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!