Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18. hetes terhes vagyok, a...

Simán Zsuzsa kérdése:

18. hetes terhes vagyok, a védőnő azt mondta innentől kell írnom a magzatmozgást. Kaptam kiskönyvet amiben benne is van a táblázat, viszont 34. héttől kezdődik, akkor hogy írjam be?

Figyelt kérdés
2013. márc. 26. 10:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A védőnőd nem ivott valamit, mielőtt ezt mondta? Már bocsánat...


Sokan még nem is érzik a 18. héten a baba mozgását!

Szerintem kérdezz rá újra, pontosan hogy képzeli ezt...

s ha egy nap nem érzed, mert olyan is van még ezekben a hetekben ,akkor majd nekiáll téged paráztatni, vagy hogy?

2013. márc. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom,nekem nem kellett írni, csak az első mozgás idejét megjegyezni.
2013. márc. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A védőnőd úgy látszik vagy nem figyelt, vagy nem volt benn ennél a résznél a főiskolán. És biztos, hogy nem szült még.

Mit tudna írni még ilyenkor a kismama? Majd, a 36. hét után, de addig nem kell.

2013. márc. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Megkérdezem a védőnőt mert ezt én sem értem.
2013. márc. 26. 11:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Sokan ilyenkor még nem is érzik a magzatmozgást. A védőnőd valamit nagyon benézett. Kérdezz rá, hogy egyáltalán hogy gondolta ezt. Meg különben is csak a terhesség vége felé szokták kérni a magzatmozgás figyelést.
2013. márc. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is csak a 36. héttől kellett írni, mind a 2 terhességem alatt. Azt kell megjegyezni, mikor mozdul meg először a baba.
2013. márc. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen válaszaitokat! Sokat segítettetek! Valószínű hogy akkor a védőnő nagyon elnézett valamit.
2013. márc. 26. 11:18
 8/8 anonim ***** válasza:
én 16 hetesen éreztem először! de tényleg nem kell majd csak a 34. héttől vezetni...
2013. márc. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!