Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Lehet hogy mégsem járnak...

Lehet hogy mégsem járnak nekem ezek az ellátások? GYED-be szültem nemrég, de a nagyobbik után még nem kaptam GYED-et ebben a hónapban.

Figyelt kérdés
Vagy most mindenkinek ilyen későn utalják? Eddig úgy tudtam hogy a kisebbikre jár ezután a TGYÁS, GYED, majd a GYES, a nagyobbik után is minden ugyanúgy mintha a kisebb meg sem született volna. Nézegetem a bankszámlámat, eddig a 7.-e volt a legkésőbbi időpont amíg jött a GYED, most pedig semmi...
2014. máj. 7. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha jogosultsági feltételnek ,megfelelsz jár.

Legalább öten leírták, hogy 10-ig kell megérkeznie a számlára addig pedig még van 3 nap. Az, hogy eddig meddig jött semmit sem jelent, családi előbb jött pl a szokásosnál.

2014. máj. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Vilcsianyuja ***** válasza:
Persze, a családit és a gyest a MÁK utalja, és ott volt az ünnepek előtti kiutalás. Aki az OEP-től kapja a tgyást-gyedet, annak legkésőbb 10-ig utalnak, de tényleg előbb ki szokták utalni. Most épp a hosszú hétvége miatt le voltak maradva a számfejtésekkel szerintem, emiatt tolódhatott ki ennyire az utalás. Én ma hajnalban kaptam meg :) A MÁK könnyen tehette a korábbi utalást, ott nem kell napokat számolni, minkenkinek ugyanannyi jár egy hónapra, esetleg a törthónapokkal kell szórakozni, akinél most kezdődik vagy most jár le a gyes.
2014. máj. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És szerintetek mindkét gyerekre kapom a juttatásokat? Elvileg megvan hozzá a munkaviszonyom, de annyi rémhírt hallottam a kórházban is hogy már semmiben sem vagyok biztos...
2014. máj. 7. 11:31
 4/4 anonim ***** válasza:
2014. máj. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!