Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Ha május 26tól folyosítják...

Ha május 26tól folyosítják számunkra a gyedet, akkor mikor hozza a postás? (postán kértük) Fizetéssel egyidőben, ami az esetünkben 9e vagy a folyosítás idejében?

Figyelt kérdés
Apuka megy el gyedre, 04.26án adtuk be a papirokat, s most kapta a határozatot,hogy rendben van és kapja a gyedet. S ez volt a határozatban,hogy május 26tól folyosítanak. S postán kértük. Tudok erről a 60napról.
2014. máj. 16. 13:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha a munkahétnek kifizető hely, akkor a munkaber kifizetés napjan, ha nem az, akkor minden honap hatodikaig fog megérkezni.
2014. máj. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Passz, hogy a munkahétnek hogy került oda, munkahely lett volna....
2014. máj. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Munkabér 9-én vagy 10én szokott érkezni. Elvileg tb kifizető hely..
2014. máj. 16. 14:00
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor 9-10en fog érkezni ez is.
2014. máj. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Hogy először mikor fogod megkapni az passz, de a gyedet a családival együtt szoktuk hordani ami minden hónap 4. munkanapján kerül kézbesítésre kivéve pár ritka esetben amikor pl. ünnep van.
2014. máj. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem írtátok, hogy mennyi idős a baba? Az apa az anya tgyás folyosítása után ment gyedre vagy a baba 1 éves kora után?

Ha a baba 1 éves kora után, akkor igen, a 61. naptól kap gyedet, ha dolgozik is mellette.

Ha viszont az apa elmegy 2 hónap fizetetlen szabira, akkor rögtön jár a gyed, nem csak a 61. naptól. Elvileg így van

2014. máj. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tudok erről a 60 naproligen. A kicsi már elmult 1 éves. Családit én kapon kártyára,s azt nem a postás bácsi hozza. majd ma megkérem a férjem h kérdezzen rá ha van 5 perce h mikor várható. MERT AZÉRT NEM MINDEGY,Hogy most várható esetleg vagy csak majd majd 1 hónap mulva.(Férjem 9én szokott fizut kapni:()
2014. máj. 19. 07:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!