Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » 2babánál is ugyan annyi...

2babánál is ugyan annyi Tgyást és Gyedet kapok mint az elsőnél?

Figyelt kérdés
jelenleg Gyeden vagyok még az elsővel 2015.04.19ig úgy néz ki hogy jön a kis tesó. Tgyásom 95-97ezer volt. a Gyedem 85-87ezer családi adókedvezménnyel. Milyen összegre számítsak a 2babánál?

2014. máj. 27. 15:40
 1/3 anonim válasza:
Szerintem igen. Én minimálbérre voltam bejelentve és mivel a minimálbér összege nőtt a két tesó közt,így valamivel többet kaptam. Csak akkor járna több,ha közben a szerződésben lévő bér változott volna.
2014. máj. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Mármint szerintem ennyi marad,igen.
2014. máj. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
1-es változott idén a szerződés szerinti órabérem nem sokkal de változott. és jövőre is fog. mert minden évben van órabér emelés éppen a minimálbér miatt.
2014. máj. 27. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!