Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Diákhitel kamattámogatás...

Diákhitel kamattámogatás gyesre? Van aki igénybe vette, tudnátok nyomtatványt küldeni?

Figyelt kérdés
Szeretném igényelni, de csak diákhitel direkten lehet letölteni, ami nekem nincs. Valaki el tudná küldeni az igénylőlapot?
2014. jún. 2. 17:10
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

diakhiteldirekt.hu. - Nem kell saját regelt név, se pin kód, sem jelszó, semmi. Bárki letölti onnan ezt a nyomtatványt.kitöltöd kapsz egy pdf nyomtatványt és kinyomtatod valahol- pl netkávézó, írószerbolt- ott a pendrive-ot adod oda az eladónak és Ő nyomtatja ki neked

Ne haragudj, de nehéz elképzelni, hogy felsőoktatásban vettél részt

2014. jún. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2014. jún. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Felső sor harmadik - Nyomtatványok- Katt rá, onnan is katt, kitöltöd pdf- lemented és elsattyogsz kinyomtatni
2014. jún. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy nehezen elképzelhető, de nekem csak a direktben a az adatmódosítást adja ki a nyomtatványok fül alatt is. Ha valakinek ennyire megy akkor linkelje már be a konkrét dokumentumot!!
2014. jún. 2. 20:00
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Anyám borogass! Erre csak ezt tudom mondani...

Fussunk neki mégegyszer!

1. lépés- www.diakhiteldirekt.hu

2. lépés- felső sor- nyomtatványok- arra katt

3. lépés- Továbblépés a módosító nyomtatványokhoz

4. lépés- Kitöltöd- Szerződésszámodat és néhány személyes adatot fog kérni, beírod a megfelelő mezőbe.

Szépen töltögeted, tovább lépsz, ha elfogy az oldal észre fogod venni. Leokézod, és kapni fogsz egy PDF doksit. Nem tudom, fog-e menni azt lementeni. Ha nem, akkor ehhez segítséget kérsz valakitől. Ezt a PDF dokumnetumot kell kinyomtatni, alírni és beküldeni ahhoz a szervhez, akitől az ellátást kapod. Ők visszaigazolják, hogy gyeden, gyesen vagy, lepecsételik, majd ezt a papírost kell visszaküldened a Diákhitelnek.

Remélem érthető voltam. Azért mégegyszer: Nem csak neked írja ki, hogy módosítandó nyomtatványok, hanem mindenkinek!!! Rá kell kattintanod és kitölteni az adataidat- aminek a vége egy PDF nyomtatvány lesz.


Azért durva, hogy valaki ennyi ésszel felsőoktatásba bekerült...

2014. jún. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi, még tegnap sikerült, találomra tovább mentem. Nem vagyok sem retardált, sem hülye, szimplán már egyszer belekezdtem és utána hívtak a központtól, hogy minek töltöttem ki a direkt szerződést, ha nem küldtem vissza. Egyébként nem kell leigazoltatni senkivel, csak visszaküldeni.
2014. jún. 3. 11:14
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
OKÉ. erre már tényleg nem tudok se köpni, se nyelni. Ez kész.
2014. jún. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!