Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Ebben a hónapban (2014. jún....

Ebben a hónapban (2014. jún. ) más sem kapta még meg a GYESt és a Családit Bács-Kiskun Megyében, aki átutalással kapja?

Figyelt kérdés
Minden hónapban megjön 3-án, esetleg 4-én, de még nem kaptam meg. Mi történhetett?

2014. jún. 4. 08:36
 1/6 anonim ***** válasza:
4.én még most is megkaphatod...
2014. jún. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Még ma bőven odaérhet a postás reggel 9 van csak.
2014. jún. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem a postás hozza! És már korán reggel szokott jönni az SMS, hogy utalták. Napközben sosem.

De én nem erre voltam kíváncsi.

2014. jún. 4. 08:59
 4/6 anonim ***** válasza:

Hívd el a MÁK_ot.

Én a két lányom után kapom a GYES-t. Plusz a nagyobbik után még a CSP-t az új törvények szerint a TGYÁS mellé.


Nekem tegnap megjött az 52 ezer. Igaz, ez Budapest (Ceglédhez tartozik Pest).


Nincs valami tiltásotok? Elmaradás adóban vagy ilyesmi?

Mert ezeket simán levonják a GYES-ből, CSP-ből is.

2014. jún. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Járj utána mit történhetett, elvileg tegnap mindenki megkapta. Hivatalosan átutalással minden hónap 5-ig kell megkapni, de mindig rajta van a pénz már minden hónap második munkanapján. Hívd fel a MÁK-ot, vagy menj be személyesen esetleg a bankban is érdeklődhetsz.
2014. jún. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megérkezett.
2014. jún. 5. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!