Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » A GYED mellett milyen juttatás...

A GYED mellett milyen juttatás jár ha várandós vagyok a második babával?

Figyelt kérdés

A GYED extra szerint testvér születése esetén két gyermek után jár kétszeres mértékű gyes vagy gyed. Mit takar ez a mondat?

Ha 1,5 éves a gyermekem és kismama vagyok a második babával, akkor egyidejűleg jár

-az első baba után a GYED és a második baba után a táppénz is veszélyeztetett terhesként,

-majd fél év elteltével a GYES és a táppénz?



2014. ápr. 10. 08:18
 1/5 anonim ***** válasza:

-az első baba után a GYED és a második baba után a táppénz is veszélyeztetett terhesként, IGEN

-majd fél év elteltével a GYES és a táppénz IGEN

-majd a baba születése után gyes és gyed

2014. ápr. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. ápr. 10. 08:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is segítenétek,még nem intéztem semmit.1 gyereknél járt a TGyás,most szülök júni közepén a 2 .at.Első szept.végén tölti a 2 évét.A Tgyás szerintem járni fog,bár már rég megszűnt a munkaviszonyom szülés után.Akkor ha Tgyás lesz,összege megegyezik majd a régivel?,utána az első gyerek után Gyes, a második után Gyed jár?Összege ugyanannyi mint az elsőnél?,mert ez sem mindegy.
2014. ápr. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A TGYÁS és GYED tuti jár együtt két gyerek után, de nem tudom mi a helyzet, ha megszűnt amunkahelyed.
2014. ápr. 22. 11:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Köszi.
2014. ápr. 26. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!