Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Mennyi a GYES annak, akinek...

Mennyi a GYES annak, akinek nincs és nem is volt bejelentett munkahelye?

Figyelt kérdés

2014. jún. 25. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A gyes mindenkinek ugyanannyi, 25650ft.
2014. jún. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
GYED-re gondoltam, elírtam, bocs
2014. jún. 26. 11:28
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs és nem is volt bejelentett munkahelyed, akkor alanyi jogon csak a GYES jár, GYEDre nem vagy jogosult.
2014. jún. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ugye csak viccelsz, hogy nem adóztál még semmit, nem vontak Tb járulékot tőled és nyugdíjat sem fizettél, mire szeretnél gyedet kapni?

Legalább 365 biztosított nap kell tgyáshoz és gyedhez.

2014. jún. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Fizetem magam után a TB-m. Azt tudom, hogy a GYES alanyi jogon jár. Köszönöm!
2014. jún. 27. 08:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Az, hogy fizeted magad után a havi kb. 6600 Ft, az csak az ingyenes orvosi ellátásra jogosít, a tgyásra és gyedre nem, ahhoz bejelentett munkaviszony kell, legalább 1 év és a szüléskor vagy az igényléskor is bejelentett munkaviszonyban kell lenni vagy álláskeresési támogatáson kell lenni.
2014. jún. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!