Milyen gyedet fogok kapni?

Figyelt kérdés
Ha a szerződés szerinti béremet veszik alapul,mert nincs meg ebben az évben a 180napom (de már évek óta ott dolgozom) akkor hozzá számolják a juttatásokat is Pl:pótlékok,jutalmak.... vagy a tavalyi évi bruttómat??
2014. júl. 2. 09:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha idén nem volt meg a 180 napod, akkor a tavalyi bruttód alapján számolják.
2014. júl. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Miért nem volt 180 bérezett napod?

Mikor szülsz?

Ha a szerződés szerinti béred lesz az alap, mert egyáltalán nincs 180 bérezett napod, akkor abba, a pótlékok, jutalmak nem számítanak bele.

Pont akkor veszik ezeket figyelembe, ha van 180 bérezett nap, mert akkor tudnak átlagot számolni, vagyis ennyi kell a törvény szerint.

2014. júl. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
egy hete vagyok táppénzen és februárra vagyok kiírva ,mivel műszakban dolgoztam így a bruttóm 170-180körül volt,de viszont az alapom csak 118ezer
2014. júl. 2. 14:03
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát, neked mindenképp a 2014-es béredet fogják nézni, a 2013-ast nem.

A szerződés szerinti bérbe a pótlékok, jutalmak semmi esetre sem számítódnak bele.

2014. júl. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!