Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Lassan 2 éves a kisfiam, én...

Lassan 2 éves a kisfiam, én gyed-en vagyok, de nem akarok/tudok visszamenni a régi munkahelyemre. Hogyan kell ezt okosan elintézni, hogy jól jöjjek ki belőle? (gondolok a dátumokra, a bent lévő szabikra)

Figyelt kérdés

2014. júl. 16. 07:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

a nem tudsz és a nem akarsz egyáltalán nem mindegy. ha nem tudnak visszavenni, nyilván lesznek olyan jó fejek, hogy megoldják hogy a lehető legjobban gyere ki a dologból, csak beszéld meg velük, illetve a könyvelési osztállyal.

ha nem akarsz visszamenni, az más kérdés, van másik helyed már?

2014. júl. 16. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ, még nincs más munkahelyem. Szeptemberben jár le a gyed. Azért gondolom, hogy augusztusban mindenképpen jeleznem kell a cégnek. A gyed utolsó napjával mondjak fel? Mi lesz a szabikkal?

(köszi)

2014. júl. 16. 07:18
 3/4 anonim ***** válasza:
82%
A szabadságot kifizetik. Egyebkent várhatnãl még, hiszen GYES alatt is el a munkaviszonyod. Masik gyereket nem terveztek?
2014. júl. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
82%
Amíg nincs új munkahelyed, én várnék a felmondással. Ha megszűnik a mostani (ahol van biztosítási jogviszonyod) és nincs új, addig mi lesz?
2014. júl. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!