Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Munkanélküliként terhes...

Munkanélküliként terhes lettem. Milyen juttatásokat kapok majd?

Figyelt kérdés

Július közepétől munkanélküli vagyok.

Munkaviszonyom mindig szeptembertől- júliusig közepéig tart. Tavaly kaptam álláskeresésit, de mivel tavaly óta nincs meg a bedolgozott 360 napom,így most nem kapok semmit. Tb-m is csak 45 napig van.

Közben terhes lettem, szeptembertől így nem fognak visszavenni dolgozni. Mit tegyek most?



2014. aug. 10. 09:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszeri anyasági, családi pótlék, GYES.
2014. aug. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
12%
Ne tartsd meg a gyereket, ha nincs mire!
2014. aug. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
37%
Aki olyan tanácsokat ad hogy ne tartsd meg a gyereket ha nincs mire, inkább fogja be a száját. :)
2014. aug. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%

Pedig igaza van. Ezt hivajk felelos gyermekvállalásnak....


Semmi mas nem fog járni, csak az egyszeri anyasagi, GYES es családipótlék, a szules utan. A szülésig semmi.

2014. aug. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Miért nem mész vissza terhesen dolgozni?


Gyes 25 ezer plusz 13 ezer családi, plusz ha az apa dolgozik akkor 10 ezer adókedvezmény.

2014. aug. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idős terhes vagy? Miért nem tudsz vissza menni dolgozni? Sajnos így nagyon kevés pénz fog járni, azok amiket előttem is már megírtak.
2014. aug. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
33%
Sok eszed van, ha ebben a helyzetben csak úgy "terhes lettél". Most eheted, amit főztél.
2014. aug. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
35%
Én a lány mellé állok, ha már terhes lett akkor szülje meg a babát, mert megérdemli az esélyt a gyerek, hogy éljen. Lehet abból a gyerekből lesz még valaki. Ez nehéz helyzet, ilyenkor fontos a szülői támogatás és az apa talpraesettsége.
2015. júl. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!