Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Ha GYED után nem igényeltem...

Ha GYED után nem igényeltem GYES-t (külföldi tervek), de nem mentem vissza dolgozni, be kell fizetnem magam után a TB-t? Többi lent

Figyelt kérdés
Úgy alakult, hogy végül maradunk, vagyis visszaköltöztünk (ez sehová nem lett bejelentve). Most terhes vagyok megint, viszont több, mint fél éve lejárt a GYED-em, GYESt pedig ha jól tudom, akkor visszamenőleg max 2 hónapra lehet igényelni. Akkor ezek szerint a maradék 4-5 hónapra visszamenőleg TB-t kell fizetnem szerintetek? A fiam jelenleg 2 és fél éves.
2014. aug. 17. 11:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen, havi 6700Ft.

Most van élő munkaviszonyod mert ha nincs akkor másodikkal is csak gyes fog járni, mert tgyás, gyed-re nem leszel jogosult.

2014. aug. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!