Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Édesapám adatait felkell...

Édesapám adatait felkell tüntetnem a gyes, családi, életkezdési támogatáshoz?

Figyelt kérdés

Egyedül maradtam a kislányommal, így az én vezeték nevem viseli és édesapámmal élek eggyütt.Ha megadom édesapám adatait is,nem fogják azt hinni, hogy nem is vagyok egyedülálló?Vagy tudni fogják az Államkincstárnál hogy ő az édesapám?

Bocsi a hülye kérdésért, de belegondoltam abba, hogy ha kitöltöm majd a papírokat egy kivülálló mit fog gondolni



2014. aug. 26. 12:31
 1/2 anonim ***** válasza:
ha fel is kell tüntetni valahol, akkor mellé kell írni azt is hogy ő milyen rokonod, tehát hogy az édesapád... ne izgulj emiatt...
2014. aug. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs szülőkre vonatkozó adat. MIvel sem élettársi sem házastársi kapcsolatban nem vagy így egyedülállónak minősülsz.
2014. aug. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!