Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Ha a TGYÁS ideje alatt (a...

Ha a TGYÁS ideje alatt (a kicsi születése után) közös megegyezéssel megszűnik a munkaviszonyom, akkor jogosult leszek GYED-re?

Figyelt kérdés
Sajnos a cég ahhol dolgozok nagyon döglődik és valószínűleg idén meg is fog szűnni (már folyamatban van). Ha most belemegyek a közös megegyezésbe, akkor ki fogják fizetni a benntmaradt szabijaimat, de ha kivárom a cég végét, akkor sorba kell állnom a pénzemért és nem biztos, hogy hamar hozzájutnék, hiába járna akkor végkielégítés is.
2014. aug. 29. 06:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne írd alá. Nem kell várnod a pènzedre, ha addigra teljesen vège lesz is. Ha felszámolják, akkor a felszámolàs vègèig lesz munkaviszonyod. Addig jár a szabadsàg is. Jobban jàrsz, ha vàrsz.
2014. aug. 29. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, ez így jól hangzik, de sajnos már a bérekkel is el vannak maradva, tehát sajnos tényleg várnom kellene, nem is keveset. Ha belemegyek a közös beleegyezésbe, akkor legalább az eddigieket megkapom, amire most nagy szükségünk lenne.
2014. aug. 29. 07:10
 3/5 A kérdező kommentje:
Év végével minden lezárul, nekem meg így össz-vissz kb. 2 héttel előbb lenne a munkaviszonyomnak vége.
2014. aug. 29. 07:12
 4/5 anonim ***** válasza:

Közöst nem írnék alá semmiképp.

ha a cég szünik meg végkielégitésfélét is kéne kapnod.

2014. aug. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha mègsem szûnik meg a cèg, akkor rendesen benèzted. Èn is így voltam, nem írtam alá a közöst az elsõ gyerekemnel, közben terhes lettem, így mindent megkaptam a 2-nál is. Közben felszámoltâk a céget, s kaptam 300-at, ha akkor alàírom szerintem ha kapok 100-at akkor örülhettem volna. Gondold át. 1-es voltam
2014. aug. 31. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!