Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Ha a MÁK-tól tegnap kaptam...

Ha a MÁK-tól tegnap kaptam meg a határozatot, hogy aug.23-tól jár nekem GYES, akkor kiküldik az augusztusi részt külön vagy egyben a szeptemberivel? Ha küldik, akkor kb. mikor?

Figyelt kérdés
2014. szept. 9. 09:04
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem egyben küldték a következő havival, de nem is volt baj, mert kaptam az egyszeri anyaságit ami 64 ezer volt
2014. szept. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
augusztusit megkapod most szerintem, a szeptemberit majd következő hónapban.
2014. szept. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem is így rémlik még a nagylány után.
2014. szept. 9. 09:27
 4/5 anonim ***** válasza:

Igényléstől számíva 30 nap az ügyintézés, tehát, miután leadtad az igénylést, onnan legkésőbb 30 nap múlva meg kell kapnod a gyest. Tehát még szeptemberben megkapod, hacsak nem szeptember 1 után igényelted meg a gyest, de gondolom nem ilyen gyorsak:)

Viszont nem kapod meg a teljes augusztusi gyest, hanem 9 napra kapsz gyest, majd októberben kapod a teljes szeptemberit már.

2014. szept. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy csak 9 napra kapom, csak azt nem tudtam, hogy egybevonják-e a szeptemberivel. Köszi a választ!
2014. szept. 9. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!