Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Gyeden vagyok és rengeteg...

Gyeden vagyok és rengeteg kismamát látok, aki az okostelefonját nyomkodja! Miért?

Figyelt kérdés
Elvileg a válasz: unatkoznak. De nem tudom megérteni h van idejük unatkozni! Még csak egy gyerekem van, városi lakásban élek (tehát nincs kert, állatok amit rendeznem kell). De így is annyi mindent kell csináljak mindig, egy pillanatig nem unatkoztam még!!! És még sok barátom sincs h velük találkozgassak... Barátnőm is gyeses de annyira kivan, s állandóan a facebookon lóg... a gyerek meg közben a csilláron... De mért jobb azt a vackot nyomkodni a nap nagy részében , minthogy tényleg kitaláljon az ember magának elfoglaltságot! ???

2014. szept. 14. 20:47
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
67%

És ez miért fáj neked? Nem tök mindegy, hogy más mit csinál a szabadidejében? Ezek szerint neked sincs olyan fene sok tennivalód, ha ráérsz azon rágódni, hogy ki mennyit telefonozik meg facebookozik.

Vagy neked ez az értelmes elfoglaltság?

Tök fölösleges mártírkodás.

2014. szept. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
89%
Most te is a gép előtt ülsz vsgy telefont nyomkodsz
2014. szept. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
64%

Es te most mit csinalsz???

En is felmegyek fb-ra, ide. Te is itt vagy. Miert nem epp az ablakot pucolod? Vagy epp a hutot takaritod?

Mert ugye jo kikapcsolni cseppet interneten mindemfelet olvasgatni, esetleg massal beszelgetni.

Te ennyire unatkozol? Mert ugy tunik h igy van, hiszen ikyenekre van idod h azzal legyel eldoglalva mas mit csinal?

En ezt nem fogom megerteni miert massal kell foglalkozni? Belelatsz az eletuk minden egyes percebe? Tudod egyaltalan h mit csinal egesz nap? Figyeled? Ha ezekre nem a valasz akkor miert itelkezel? Miert massal torodsz? Ha te olyan hiper-szuper anyuka vagy miert ezt csinalod? Kotsd le magadat massal. Ha meg ugyis van h nem foglalkozik a gyerekkel az neked miert faj? Es honnan tudod h baratnod egesz nap fb-on van? Latod? Honnan latod esetleg te is ott logsz? Vagy van kamera es latod mit csinal a gyerek? Erdekes.

2014. szept. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
75%

Te mennyire intelligens vagy :D

Kepzeld mi is azert ilyenkor vagyunk itt mert alszik a gyerek. De miert erdekel mas? En nem epp ezen szoktam gondolkodni ki mit csinal, esetleg eszembe jut valoban mas h el, ismerosok kozul, de h most en azert kerdest irjak ki. Ez szanalmas.

Ja h jobban erezd magad nalunk is rendben van minden. Lakas, kaja ami csak kell. Nem te vagy az egyeduli aki ezt megcsinalja, nem jar erte kituntetes es te sem vagy egy kulonlegesseg h csak te tudod veghez vinni. De jar egy kis buksisimogatas csakh jobban erezd magad! ;)

2014. szept. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
74%
Lol. Es miert vannak ilyen anyak mint te? Sajnalom a gyermekedet..
2014. szept. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

na a harmadik sem okosabb mint a többi!! Látom sok itt a függő és a szövegértési problémával küzdő.

1: nem a net használatával van a baj, hanem az állandó használattal! Le sem tudják tenni: A minap láttam h a gyerek az apjával áll a buszmegállóban. Apuka nyomkodja a telefonját. Iszonyatosan el van merülve benne. Beáll egy busz. Apuka automatikusan szállna fel rá. A 8 év körüli gyrek szól rá, h apu ez nem az a busz!!

Másik: Anyuka a gyerekkel a játtszótéren. Anyuka nyomkodja a telefonját!!! Gyerek focizik. Egy rossz irányú rúgás, s a labda gurul is az út felé, a gyerek persze utána... Anyuka nyomkodja tovább a telefonját, majd szólok neki, h őőő izé a gyereked... őőő nézzed má ha már lehoztad...

és még sorolhatnám! És nem az esti kikapcsolódás, és a rengeteg tök jó dologról van szó amit a net nyujt, meg az okostelefon! Hanem h mért hagyják az emberek és ti is h TÖNKRETEGYE A KAPCSOLATAITOKAT!!!!!

2014. szept. 14. 21:05
 7/26 anonim ***** válasza:
59%

Itt egyedul neked faj az igazsag. A kenyszernevetesed mindent elarul. Nagyon gaz ez a :hehehehe -zes.

Ja es h lass csodat nekem sincs okosteledonom, de van egy tabletom amit ilyenkor estenkent eloveszek. :-). Nem vagy te olyan kulnleges viragszal mint ahogy azt kepzeled. Szallj le a foldre tulsagosan elszalltal magadtol.

2014. szept. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
71%
furcsa egy felnött ember szájábol ez a sok "hehe"....
2014. szept. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
71%

z üzenet küldője:Hetti8686Az üzenet címzettje:Ismeretlen válaszolóAz elküldés időpontja:ma 21:08Az üzenet oka:A kérdésre írt válasz: Gyeden vagyok és rengeteg kismamát látok, aki az okostelefonját nyomkodja! Miért?

"Lol. Es miert vannak ilyen anyak mint te? Sajnalom a gyermekedet.."Az üzenet témája:SAJNÁLD AZ ANYUKÁDAT H MEGSZÜLTAz üzenet szövege:KÖCSÖG

TAKARODJ



Hat gratulalok... jo modra fogod biztos tanitani szerencsetlen gyereket...

2014. szept. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Koszonom szepen az en kapcsolatom teljesen jo. :-). Vannak barataim akikkel szemekyesen tartom a kapcsolatot. Ugy elvegzem az itthoni teendoimet, dolgozni jarok a 2 evesem mellett es megse vagyok kipurcanva. Az okos 3-as valaszolo vagyok. :-) te meg itt pattogsz masokra. Honnan tudod h ezek az emberek egesz nap igy viselkednek? Lehet epp a veletlen muve volt, nem ismered oket, 2 szobol es mozdulatbol itelkezel. Nem mondom biztosan vannak ilyenek, de teged miert zavar? Ez a mai vilag, a technika elbutit sok embert. De szerintem a tiniket jobban. Itt pattogsz es hoborogsz masokra mert nem neked adnak igazat es egybol mi vagyunk a suttyok? Dragasag eloszor mindenki a sajat haza tajan soprogessen kicsit. Aprocska jotanacs.
2014. szept. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!