Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Úgy volt, hogy visszamegyek...

Úgy volt, hogy visszamegyek dolgozni a korábbi munkahelyemre, szóltam is nekik, írásban is jeleztem ezt. Most már a szabadságaimat töltöm (még van 25 munkanap). Azonban most kaptam egy jobb munkalehetőséget. Mi az eljárás?

Figyelt kérdés
Tuti, hogy elfogadom, mert ez helyben lenne, kicsim meg itt jár bölcsibe - 2 éves -. Felmondási idő? Fennmaradó szabadság? Mikor tudnék kezdeni az új helyen?

2014. szept. 26. 07:10
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

A szabikat a régi helyen kell kivenni.

Beszéld meg velük, mond el mi a helyzet, mert ők tudják, hogy a felmondási idődet le kell e tölteni. De nem hinném, hiszen idáig sem dolgoztál, mert most mennél vissza, tehát nem az van hogy dolgozol és felmondasz és a munkát át kell adni, valakit a helyedre venni stb.

Az új helyen való kezdésnél is mond el ezt, mert ők biztos tudják törvényileg mire kötelezeht a régi munkáltatód.

2014. szept. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!