Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Anyukák van köztetek olyan...

Anyukák van köztetek olyan aki vmilyen okból nem tudott vissza menni dolgozni miután lejárt a gyese?

Figyelt kérdés
Itthon vagyok még a kicsivel, de el kellett költöznünk más megyébe és innen nem tudok ugyanarra a munkahelyre visszamenni majd. Itt már van új munka lehetőségem, de a réginél meg kellene szüntetnem a munkaviszonyt. Ha én mondok fel vagy közös megegyezéssel jövök el akkor a gyed alatt összegyűlt szabit kifizetik?
2014. okt. 14. 14:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, én. A munkahelyem már azzal várt vissza, hogy csak alá kell írnom a papírt, a közös megegyezéssel felmondásról, mivel úgysem fogok tudni 3 műszakban dolgozni. Ez februárban volt, a beíratás pedig márciusban. Akkor meglátták, hogy: "jaj, de jó, anyuka nem dolgozik, akkor maradhat otthon a gyerek" és így se munka, se ovi....mentem gyerekkel együtt munkát keresni....szerinted felvettek valahová is?
2014. okt. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez a rendszer sajnos. Engem se vennének már vissza, mert már vannak a helyemen mióta szültem, de felmondani meg nem akarnak hogy ne kelljen végkielégítést fizetniük, azt kérték hogy legyen közös megegyezéses a munkaviszony megszüntetése. Viszont azt nem tudom hogy a bent maradt szabadság kifizetését kérhetem e.
2014. okt. 14. 14:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy részét fizették ki, ha jól emlékszem...
2014. okt. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ki KELL fizetniük a benn maradt szabikat!
2014. okt. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem. És maguktól fogják, vagy külön kell kérni hogy szeretném ha kifizetnék?
2014. okt. 14. 18:34
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]


Ajánlom ezt a cikket, a honlapot sok hasznos infót találsz.

Szabit ki kell fizetniük mindenképp.

2014. okt. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!